kritické myšlení vs. iracionalita

F-Scan – frekvenční generátor

 

 

Negativní zkušenosti

1,koupíte si zapper pak zjistíte že Vám je na nic a řeknou vam že je třeba F-scan 2,cena nejlevnějšího F-scanu 33 000,dalši 66 000 a nejlepší 98 000 3,Pan co má přednášku říká na začátku že plísně jdou snadno z těla ale v davu pan si stěžuje že se nemŮže toho zbavit o přes to že má F-scan 4,pan co má přednášku říka ,to si musíte koupit zase prášek na odkyselení aby ste se zbavil plísní a furt to jde dokola .Raději se pojisti vždy tim že řekne že to trva cca měsíc uněkoho dýl ,,,, tak že vyléčení neni zaručene a tim se sichruje. 5,Na odkyselení pak bude potřebovat co ? Vaši další vodičku za 200 000???? 6 JA VE VAS VĚŘL ALE PO TOMHLE CO JSEM VIDĚL TO JE SILA !!!!!

Vlastimil Koutecky, youtube.com, 2016

 

Zakoupil jsem frekvenční generátor F-Scan3 za 100 000 Kč (teď už stojí 110 000). Hned se ukázalo, že má vadný dotykový display a že uživatelské rozhraní pro PC je amatérský více méně nefunkční šunt. Přístroj jsem reklamoval a na své naléhání obdržel na dobu opravy maličký F-Scan Compact, který mi moc neposloužil, protože při měření háže falešná echa podle toho, zda se pohnu, usnu, změním stisk elektrody nebo si zívnu. Po měsíci jsem se dožadoval svého přístroje a řekli mi, že už se ho chystají odeslat na opravu, že jen čekali, až se jim jich sejde víc, protože doprava do Švýcarska je drahá. No nejsou zlatí?
Absolvoval jsem kurz „elektroherbalismu“ Kateřiny Konrádové (tento asi 5hodinový kurz stojí 10 000Kč a jeho informační hodnota je nulová), která řekla, že výsledek měření F-Scanem není použitelný pro terapii plazmovým generátorem.
Dost lidí sice potvrdilo, že zappery čistí krev, ale mě osobně terapie zapperem nezajímá, já potřebuji zjistit frekvence patogenů v těle klienta, abych měl co naťukat do plazmového generátoru.
Narazil jsem nyní na velmi odbornou zprávu (http://www.rife.de/scoon_f-scan_analysis.html) o důkladném nezávislém testování F-Scanu někdy před víc jak deseti lety. Autor v ní dokázal, že tehdejší F-Scan byl čirý podvod.