kritické myšlení vs. iracionalita

Jana Demeterová

Kartářka Jana Demeterová, zdroj: youtube.com

Kartářka Jana Demeterová, zdroj: youtube.com

Jana Demeterová je kartářka a věstkyně. K výkladu jí stačí pouze věk a a hlas :). Její „dar“ se údajně dědí z generace na generaci.

Negativní zkušenosti s kartářkou Janou Demeterovou

Kamagra annostus kuitenkin sopii esimerkiksi sellaisille miehille, jos sinulla on ongelmia eturauhanen tai korkea verenpaine. Tadalafiili alkaa vaikuttamaan jopa noin 15 minuutin kuluttua lääkkeen ottamisesta, kun taas 20 mg annostus voidaan ottaa käyttöön siinä https://minunaptekki.com/osta-kamagra-tabletteja-100mg/ vaiheessa.

Byla jsem u paní Demeterový před rokem a půl, a naprosto vůbec NIC mi od ní nevyšlo směrem do BUDOUCNOSTI, naopak vyšel jí pravý opak… :( v poměrně dost zásadních a důležitých věcech. Na to, že si ode mě vzala 1 000,– Kč – za 20 minut výkladu, myslím, že to pro mě byla naprostá ztráta času, a hlavně vyhozené peníze! Řekla mi např., že se s přítelem (dnes už manželem) rozejdeme, děti spolu mít my dva nebudeme, protože on se zamiluje do někoho jiného a odejde ode mě, a já potkám v té době taky někoho nového. Její výklad byl pro mě tehdy akorát tak stresující, naštěstí NIC z toho jí nevyšlo a NIC z toho se nestalo! :andel: Dnes už jsme s přítelem – manželé a narodil se nám zdravý syn… :hug: po této zkušenosti, paní DEMETEROVOU… UŽ NIKDY VÍCE! :cert:

7. ledna 2016 03:19, Monika_37, zdroj: emimono.cz


Ahoj, tak k paní Demeterové asi tolik, za výklad si účtuje částku 2500,–Kč, říci o ní, že ví co se stane je nesmysl, jela jsem jí vyzkoušet a můj zážitek zde popíši, nejprve jsem jí požádala, at mi vyloží na kamarádku, shrnu to – kamarádka má vše špatně, nehodí se k sobě a 100% se rozejdou, těsně před odchodem, jsem si na ní opět vyložila – závěr – má vynikajícího muže, jsou si souzení a 100% se k sobě hodí… no nic řekla jsem si náhoda a tak jsem si vyložila karty na svého bratra (je již 20 let po smrti) její závěr – je to úžasný člověk, který má skvělou budoucnost a dožije se vysokého věku… totéž jsem udělala se svojí mamkou, která zemřela před dvěma roky… vše se opakovalo… nejen že řekla, že moje matka měla dvě děti ( měla 3) ale cokoliv řekla, nebylo nic z čeho bych si sedla na zadek… Takže děvčata, nevěřte jí, je to hloupost, bere peníze za něco co se nikdy nestane. Píši to proto, že je mi líto nešťastných lidí, kteří v zoufalství jdou za touto osobou a ona jim lže do očí a ještě si za to vezme tyto nehorázné peníze… Vyzkoušejte si jí než jí budete chtít věřit a pak si udělejte závěr, držím palce

10. února 2016 08:50, skodinek, zdroj: emimino.cz


Vas zdravim, všechny, vůbec ji nevěřte. Mam sni hodně špatné zkušenosti, Rozvrací vztahy, negativně manipuluje. Příklad: vyděla jsem vašeho manžela(ku) jak ma doma jiného partnera. Okamžitě běžte domu. No běžte. Rozvrací a máme z toho deprese a zničí vam cely život. Je to zlá osoba. Davejte si na ni všichni pozor. Ja mel kvůli ni pad z okna ze 3 patra a malem jsem se zabil.Do dnes jsem kvůli ni nemocnej. Michal

9. července 2016 18:00, mich.nick, zdroj: emimino.cz

 

Drzost Jany Demeterové vůči volajícím