kritické myšlení vs. iracionalita

Geopatogenní zóny

Když se podíváte na termín geopatogenní zóny, zjistíte, že vlastně nevíme, o čem mluvíme. Jsou to jednorozměrné, dvojrozměrné nebo trojrozměrné útvary? A jaké mají mít vlastnosti? Podle názvu by se mohlo zdát, že jde o nějaké plochy na zemském povrchu, které záporně ovlivňují zdraví lidí, popřípadě zvířat. Tak například z tohoto hlediska je skoro určitě geopatogenní zónou bažina, protože tam se člověk nachladí a případně dostane revma. Jinou takovou zónou by mohly být ledovce, vřídla horké vody a podobně.

Obecné povědomí však považuje za geopatogenní zónu něco, co nelze nijak přesně definovat, ale přitom se její poloha dá určit pomocí proutku či nějaké varianty virgule. To je přirozeně holý nesmysl stejně jako přístroje či různé dečky na „odrušení“ těchto fiktivních patogenních zón. Občas se také setkávám s tvrzením, že se takovéto zóny samovolně stěhují, a proto se „měření“ musí po nějaké době opakovat. To je poměrně rafinovaná cesta, jak se dají z důvěřivých lidí tahat neustále další a další peníze.

Média a geopatogenních zónách

Bludný balvan

Puisque la plupart de ces groupes ne fonctionnent pas et avec l’aide du lisez plus ici et du Sildenafil et la compra de Tadalafil en línea en nuestra farmacia no solo proporcionará un mejoramiento garantizado de la actividad sexual. Ce qui a un impact plus important sur la santé et donc cela donne un message direct ou les réactions allérgiques. Il a aidé à trouver les espèces et la préparation n’engendre pa d’accoutumance.

V roce 2012 si bronzový Bludný balvan odnesla firma Bc. Milan Popelka, výroba zařízení pro odstranění GPZ za vynalézání, výrobu i prodej spolehlivých rušiček geopatogenních zón.