kritické myšlení vs. iracionalita

Alenka Pastelka

Alenka Pastelka Krejčová, zdroj: youtube.com

Alenka Pastelka Krejčová, zdroj: youtube.com

Alenka Pastelka, vlastním jménem Alena Krejčová. Věnuje se intuitivní barevné numerologii, reiki, automaticko-andělské kresbě a diagnostice, odstraňování bloků v současném bytí klienta, léčení bloků způsobených traumatem, práci s vizemi, práci na úrovni jemněhmotných a hmotných těl, fytoterapii (léčení pomocí bylin, sestavování bylinných čajů), práci s kyvadlem, léčení přes Ho´oponopono (přes radikální odpuštění).

Její doménou je prý práce na dálku. Získala Křišťálový znak pro pomoc hyperaktivním dětem.

Kontakt

Alenka Pastelka a CD ke stažení zdarma

Vzhledem k tomu, že se CD Alenky Pastelky objevily na internetu ke stažení zdarma, vymyslela si Alenka Pastelka nesmyslnou povídačku o tom, že CD nepomáhají, pokud nejsou podepsána a nejsou cíleny na konkrétní osobu. To je samozřejmě nesmysl a obchodní trik, který má jen podpořit prodej.

Alenka Pastelka v roce 2017

Negativní zkušenosti s Alenkou Pastelkou

Bohužel musím souhlasit.. Byla jsem u ní a jsem zklamaná. Četla jsem tady nějaký komentář, že z kritiky číší jen závist… Moc ráda bych řekla,že paní Krejčová je super a pomohla mi. Ale netrefila se do hodně věcí, byla neprofesionální, pořád se jen chválila a nic mi pořádně neřekla. Uznávám,že se vyzná v bylinkách, anatomii a podobně. To ji neupírám, ale mám pocit, že to je jediné, co jí upřít nemohu…

20. prosince 2013 20:47, Karolína, zdroj: doktorka.cz

Souhlasím. Alenka Pastelka se na semináři Reiki projevila jako sebestředná, arogantní,samolibá,tvrdá žena,která nepřipustila názor, reakci, která by nebyla podle její pravdy. Jednala velmi hrubě, nevkusně, urážlivě. Sebechvála, výbuchy zlosti a zcela nepřesvědčivý výklad. Popřela vlastně všechny principy slušného chování a zásady učení Reiki, které zvláštním, sobě vlastním, způsobem prezentovala.

28. ledna 2014, petr, zdroj: doktorka.cz

Tato paní je arogantní a laskavost jen hraje. Pokud se zapomene, je to nepříjemná, prolhaná ženská, která má za všech okolností pravdu. Dvakrát již řekla: „Čekám na dalšího vola“ /VOLAJÍCÍHO/. A to jsem ji viděla párkrát. H.

19. července 2014, hana, zdroj: doktorka.cz

Ta šarlatánka mluví jak se jí to hodí. Dost často se vůbec netrefí, ale vždy to obrátí proti druhé straně a ze sebe udělá tu nejchytřejší. Jak má volající trochu vzdor a oponuje, hned je arogantní. Její neustálé vychloubání je otřesné. Psychotronici jsou považováni všeobecně za podvodníky, žádný pokus nikdy nedokázal jejich úspěšnost. A ještě mě u Aleny baví, jak chce povolení na dotazy od některých osob, ale jindy mele a mele o kdekom bez povolení. Podvodnice ze střelnice .D

29. července 2014, hana, zdroj: doktorka.cz

Nejenom vyžírka…prolhaná, drzá, sebevědomá, vyžraná z peněz které podvodem vytáhne z většinou zoufalých lidí…Kolegyně jí volala do tv-měla manžela v posledním stádiu rakoviny, na jeho stavu se nedalo nic změnit v podstatě už umíral. Alenka-Pastelka na to vůbec nepřišla ze své slavné „automatické kresby“ a ve finále jí řekla, že manžel nemá pít mléko a bude všechno v pořádku. Jediný problém viděla v žaludku a oslabeném imunitním systému a hlavně nezapomněla dodat:“Najděte si mě, musíme vyčistit čakry“ Pán už nežije a tahle vypasená šarlatánka dál „rejžuje“ a mele svá moudra na obrazovce dál.

8. srpna 2014, hana, zdroj: doktorka.cz

Ahoj, já jsem jednou zkoušela volat a vůbec jsem nedovolala a vyplázla jsem přes 100 Kč, už nevím kolik přesně. Ale byla u ní moje dobrá kámoškaa vůbec s ní nebyla spokojená. Říkala sice, že asi něco zná, ale byla hrozně nafoukaná, nepříjemná a stále řešila s ní svoje problémy místo tý kámošky. Tak nevím no. Ale kamarádka vystřídala už spoustů esoteriků, ale tahle jí opravdu neseděla. To jsem se dozvěděla potom, co jsem jí zkoušela volat. Tak je to na tobě.

AlenkaKys, 21. 8. 2014, womenzone.cz

Ahojda, Alenka pastelka  sice vypadá solidně a velmi mile, ale protože jsem ženská zvědavá tak jsem si pastelku vyhledala na googlu a nestačila jsem se divit, co jsem si přečetla.Tolik negativních ohlasů na jednu osobu jsem hodně dlouho nečetla. To, že spousta lidí napsalo, že u ní nechali 4000kč a nic z toho, tak prej je ještě pěkně protivná a vyzařuje z ní divná energie. Tudíž ani přes TV ti neudělá správnou diagnozu, prostě je to podvodnice.Taky se mi ze začátku líbila, vypadala solidně, ale je to jen přetvářka.Být tebou se na nějaký EZO.TV vyprdnu a když už chceš zkusit nějakýho léčitele, volila bych osobní konzultaci.

goodly 3. 9. 2011 23:09

Ještě než jsem dojela domů, věděla jsem, že to musím napsat. Vždyť když někde stojí Policie, tak řidiči blikají a volají do rádia se slovy:„…ať nepříjdete zbytečně o peníze…“ Tak prosím kdo hravě nevydělá 1200,–Kč/ZA HODINU nechte se varovat!!! Dostala jsem se do situace, kdy lékaři, léčitelé, fyzioterepeuti netuší proč mě nic nepomáhá a tak jsem se v zoufalství objednala k Pastelce. Za dvě hodiny se dozvíte jakou máte hladinu cukru s přesností na desetiny? z vyšetření krve nic takového nevyšlo! a o věcech o kterých jste si naprosto jisti se dozvíte, že všechno je jinak, trpíte sposty chorob jen to s čím jste přišly se nepotvrdilo a složení čajů, které vám jistě pomůže označí všichni, kdo tomu rozumí za hloupost, nechci ani rozvádět s jakými pocity (hlavně s tím, že jste trouba) odjíždíte a doufáte, že nic tak otřesného v životě nezažijete!

emimino.cz nick120 27.04.13 13:41

Zlodějka – Moje zkušenost s Alenkou Pastelkou je velmi negativní. Mamka ji sledovávala. Já ne. Chtěla, abychom si objednaly její CDčko k narozeninám, které máme ve stejném měsíci. Takže jsem volala jejímu synovi. Překvapilo mě, že byl jakýsi nepříjemný, ale každý den není posvícení, myslela jsem si. Objednala jsem si tedy 2 CD. Čekaly jsme s mamkou opravdu dlouho, než nám to přišlo. Natěšené jsme si rozbalily obálku a jaké bylo naše překvapení, když jsme v ní našly jenom 1 CD. Takže jsem musela několikrát volat a psát jejímu synovi, několikrát mi volala i ona.

Chybějící CDčko stále neposílali. Skončili se mnou takovým stylem, že mi volala, že prý žádnou chybu neudělali. Já jí říkám: „Ale proč bych lhala kartářce?“ Ona na to: „Co si jako myslíte? Že my kartáři si vykládáme karty pokaždé, než jdeme na záchod nebo co? A navíc nejsem žádná kartářka. To jste mě urazila.“ Opravdu jsem se nezmohla na další odpověď. Takže nevím, co paní vlastně je, ale já mám zkušenost s arogantní ženou, která raději někoho obviní z toho, že je zloděj, než by si sehnala důkazy. K ničemu mi není ani obálka z pošty, kde je evidentně zvážené pouze jedno CD, za které jsem zaplatila 800,– Kč, které mi taky nikdo už nevrátí. Ale jsou to poslední peníze, které ode mě tato podvodnice kdy viděla.

emimino.cz EvanekS 22.04.15 13:14

 


Média v nichž vystupuje nebo vystupovala Alenka Pastelka

Videa s Alenkou Pastelkou